Akbank Taksitli Avans Para Faizleri Ne Kadar?

Akbank Taksitli Avans Para Faizleri Ne Kadar?

Bünyesinde bulunan hesaplara istinaden kişinin talebi üzerine hesabına kredili mevduat hesabı tanımlanan kişiler ile Akbank Axess kredi kartı sahipleri limitleri dahilinde taksitli avans alabiliyor. Bu alınan avans para için ise faiz ödemesi ve masraflar söz konusu. Bu nedenle de alım arayışında olan kişilerin alacakları paralar için ne ödeyecekleri merak konusu. Bu manada Akbank taksitli avans para faizleri ne kadar sorusunun cevabını birlikte arayacağız.

Akbank Taksitli Nakit Avans Faizi

Akbank Taksitli Nakit Avans hizmetinde faiz oranınız 1,60 ile hesaplanıyor. Burada günlük veya aylık ödeyeceğiniz tutarlarda alacağınız miktara göre değişiyor. İşlem ücreti ve faiz ödemesi yapmanız da vergilerin yanında.

Para arzını karşılama yolundan sadece bir tanesi olan taksitli nakit avans bankaları sunduğu hizmetlerden. Bu hizmeti sunarken hesabınıza bağlı ek hesap ya da sahibi olduğunuz kredi kartına taksitli nakit avans olarak verilebiliyor. Akbank Vadeli Mevduat Hesapları Para Faizleri sayesinde de kazanç sağlayabileceğiniz bir alternatif yol.

Axess Kredi Kartı Taksitli Nakit Avans

Bir nevi tüketici kredisi olan kredi kartına taksitli nakit avans kart limiti dahilinde alınabilen ve en fazla 18 ay vade ile taksitlendirilen bir husus. Bu limiti dahilinde avans alımı için öncelikli olarak Akbank dirert, Akbank ATM’leri yada Akbank Telefon Bankacılığından başvuru yapılması gerekiyor. Başvuru sonrası onay dijital bankacılıkta anında yapılırken ATM’den de onay sonrası paranızı hemen alabiliyorsunuz. Burada alacağınız tutar ve bunun karşılığı aylık ne kadar ödeyeceğiniz gibi hususlar sizlere bildiriliyor ve sizinde onayınız alınıyor. Akbank Direkt ve internet bankacılığı sayesinde kullanıcılar anında 50 bin lira kredi alımı yapabilirken kredi kartından taksitli nakit avans hizmeti kısıtlı. Limitiniz dahilinde yapılıyor. Yüksek Vadeli Mevduat Para Faizleri yatırımcıların okuması gereken bir alternatif.

Akbank Taksitli Nakit Avans Başvurusu

Bankanın müşteri hizmetleri olan 444 25 25 numarayı aradıktan sonra yetkili kişiye bağlanarak talebinizi buradan iletebiliyorsunuz. Burada arama sonrası telesekreter sizi karşılıyor ve sizin gerekli alana ulaşabilmeniz için 3 numarasını tuşlamanız yeterli oluyor.

Axess Mobil üzerinden başvuru yapabilmeniz için ise kredi kartları menüsünden giriş yaptıktan sonra taksitli nakit avans menüsü ile başvurunuzu yapıyorsunuz.

Akbank internet sitesi de bir çok başvuruyu alan formlarla dolu. Buradan kart işlemleri ile taksitli nakit avans menüsünden ulaşım sağlayarak başvurunuzu da gerçekleştirebilirsiniz.

En kolay başvuru ve anında para çekimi işlemi ise ATM üzerinden yapılıyor. Burada kartınızla giriş yaptıktan sonra nakit avans menüsü ile başvuru adımlarınızı başlatıyorsunuz.

Akbank Ek Hesap ve Axess Kredi kartından nakit avans hizmetini maksimum 18 ay vadeye kadar alabiliyorsunuz. Alabileceğiniz tutar ise en az 200 lira iken en fazla 15 bin lira ile sınırlandırılmış.

Akbank taksitli avans hizmeti alımında ödeyeceğiniz faiz tutarı % 1,60 ile hesaplanıyor. Burada KKDF ve BSMV ödemesi de söz konusu. Bu manada alacağınız maksimum tutar 15 bin lira üzerinden bir hesaplama yaparsak; kredi kartınızdan alacağınız 40 günlük nakit avans için 15.974,93 TL ödüyorsunuz. Burada 336 lira faiz işlenirken 638,93 lira da işlem ücreti alınıyor.

Akbank Axess Kredi kartı nakit avans başvurusunu SMS ile yapabilmeniz için NA yapı kartın son altı hanesi yazdıktan sonra 5990a mesaj göndermeniz yeterli.


Turan Aydın
Turan Aydın
1998 yılından bu yana bilişim hizmetlerinde yer alan yazar Turan Aydın Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema bölümü okudu. Ekonomi ve finans konusunda yaptığı araştırmalar ile tüketiciye bilgi sunmasının yanında kamu kurumlarından aldığı onlarca sertifikaya sahip.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.