Beşiktaş Kredi Kartı Başvurusu, Yıllık Kart Aidatı Ücretleri

Beşiktaş Kredi Kartı Başvurusu, Yıllık Kart Aidatı Ücretleri

Türkiye’de süper ligde yarışan üç büyüklerden Beşiktaş taraftarları için kulüp ile bankalar arasında yapılan protokoller gereği taraftar kartı tahsisi söz konusu. Bu anlamda Beşiktaş Kredi Kartı Başvurusu yapmanız halinde takımınıza sağladığınız yararlar dışında sizlerinde takımınızdan faydalarınız ve öncülükleriniz oluyor. Zira maç bileti almak istiyorsanız öncelik sizlerin oluyor. Ya da yıllık kombine bilet alacaksanız önce siz alıyorsunuz. Bunun yanında en çok indirimi Kartalyuvası satışlarından elde edebiliyorsunuz ki Beşiktaş Kredi Kartı Yıllık Ücretleri dahilin de temin edebileceğiniz bir kart.

Beşiktaş Kredi Kartı Yıllık Kart Ücretleri

Beşiktaş kredi kartlarını başlıca Denizbank, Garanti BBVA, Vakıfbank, Passolig Kredi Kartı hizmete sunuyor. Bankaların sağladığı kart karşılığı yıllık kart aidatı da değişiklik gösteriyor. Bu anlamda verilen kredi kartları ve ücretleri şu şekilde;

Denizbank Bonus Kredi Kartı Aidatı

Kredi Kartını Denizbank’tan alan kişiler bonus kazanmanın yanında, taksitli alışverişler, ekstra indirimler, takımına ait bilet alımları ve organizasyonlara katılımda öncelik kazanıyor. 120 Lira temassız ödeme imkanı bulunan Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu yapmanız halinde size hızlı bir şekilde gönderimi söz konusu.

  • Beşiktaş Bonus Platinum Kredi Kartı Asıl Kart 172 Lira (Ek 86 Lira)
  • Beşitaş Bonus Gold Kredi Kartı Asıl Kart 148,50 Lira (Ek 74 Lira)

Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Aidatı

Garanti Bonus kart sahipleri Beşiktaş kart almaları halinde kart numaraları 1903 ile başlıyor. Yapılan her harcamadan ayrıca bir para ödemesi yapmamanıza rağmen takımınıza da destek sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca hediyeler ile çekilişler söz konusu. Bu sayede takımınızın organizasyonlarına katılım sağlayabilirsiniz. 120 Liraya kadar temassız ödemenin yanında ayrıca mobil ödemeler ile % 5 ekstra, bonus kazanma imkanı da bulunuyor. Beşiktaş Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

  • Beşiktaş Bonus Kredi Kartı 141,50 Lira (Ek Kart 70,50 TL)
  • Beşiktaş Bonus Gold Kredi Kartı 164 Lira (Ek Kart 82 TL)
  • Beşiktaş Bonus Platinum Kart 185 Lira (Ek Kart 92,50 TL)

Vakıfbank Beşiktaş World Kredi Kartı

Beşiktaş taraftarlarının tercihi halinde sahiib olan kişiler her alışverişinde takımına katkı sağlıyor. Ayrıca beşiktaşın maçlarında bilet alımında öncelik size tanınıyor. Kartalyuvası mağazasında yapacağınız alışverişler indirimli olurken ayrıca hediye maç bileti de edinebiliyorsunuz. Başvurunuzu SMS ile yapabiliyorsunuz. Vakıfbank Beşiktaş Kredi Kartı Başvurusu için BJK boşluk TC numarası yazdıktan sonra 5724 e mesaj göndermeniz yeterli oluyor.

Beşiktaş Kredi Kartı Ücreti Garanti BBVA da 141,50 Lira ile 185 lira arasında, Denizbank ta ise 148 lira ile 172 lira arasında değişiyor.


Turan Aydın
Turan Aydın
1998 yılından bu yana bilişim hizmetlerinde yer alan yazar Turan Aydın Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema bölümü okudu. Ekonomi ve finans konusunda yaptığı araştırmalar ile tüketiciye bilgi sunmasının yanında kamu kurumlarından aldığı onlarca sertifikaya sahip.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.