Galatasaray Kredi Kartı Yıllık Ücretleri (Kart Aidatı)

Galatasaray Kredi Kartı Yıllık Ücretleri (Kart Aidatı)

Bankalar futbol kulüpleri ile anlaşma yoluna giderek taraftarlara kredi kartı tahsisi yapmaktadır.  Bu tahsis ile kart sahibi hem bankanın hem de takımının ayrıcalıklarından faydalanır. Ancak Bu faydalanmalar karşılığı da maddi bir ücret ödeniyor. Galatasaray Kredi Kartı Ücretleri bankadan bankaya değişiklik gösteriyor. Bu manada GS kredi kartı veren bankaların başında Garanti BBVA, Denizbank, Vakıfbank, Passolig kartı ile Aktifbank geliyor. Ayrıca kart, gold ve platinum kart olarak hepsinde ayrı bir ücret söz konusu. Bununla birlikte kredi kartınız üzerinden takımınıza maddi destekte de bulunabiliyorsunuz.

Galatasaray Kredi Kart Aidatı Ne Kadar?

Bankalar farklı ücret alırken yine aynı bankanın farklı kartları üzerindende farklı ücretler alınması söz konusu. Burada talep ettiğiniz kredi kartınız size tahsis edilirken takımın ve bankanın ayrıcalıklarından faydalanabilmek için yıllık bir bedel ödemeniz zorunlu. Bu manada ödeyeceğiniz GS kredi kartı ücretleri şu şekilde;

  • Garanti BBVA Galatasaray Bonus Kredi Kartı 141,50 Lira
  • Garanti Bonus Gold Kredi Kartı Ücreti 164 Lira
  • Garanti Bonus Platinum Kart Ücreti 185 Lira
  • Denizbank Bonus Kredi Kartı 148,50 TL
  • Denizbank Bonus Kredi Kartı Ek kart 74 Lira
  • Denizbank Bonus Platinum Kart 172 Lira
  • Denizbank Bonus Platinum Ek kart 86 Lira

Galatasaray Kredi Kartı Başvurusu

Kart başvurusu yapabilmeniz için bankaların internet sitelerini, internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu anlamda;

Denizbank GS Kredi Kartı Ayrıcalıkları

Denizbank Galatasaray Kredi kartı almanız halinde öncelikli olarak takımınızın maçlarını izleyebilmeniz için bilet almada 2 gün öncelik hakkı tanınması. Bunun yanında Medical Park sağlık hizmetlerinden de indirimli faydalanıyorsunuz. Yaptığınız harcamalardan bonus kazanma şansınız bulunuyor. Bir kredi kartındaki tüm özelliklerin dışında GS Storeden yapacağınız alışverişlere de % 5 indirim sağlanıyor. 120 liraya kadar ta temassız ödeme yapabiliyorsunuz.

Vakıfbank Galatasaray Kredi Kartı

Kartını Vakıfbank’tan alan GS taraftarları kartlarından yapacakları her harcama için takımına katkı sağlıyor. Sezonluk bilet alımı, maçlık bilet alımı ile GS SToreden yapılacak alışverişlerde de indirimler söz konusu. Ayrıca kart sahipleri sürpriz hediyeler ve antrenmanlara katılım şansı da yakalıyor.

Galatasaray kredi kartı ücretleri en az 141,50 Lira Garanti BBVA Bonus ile en yüksek Garanti BBVA Bonus Platinum ile 185 lira olarak yıllık ödeniyor.


Turan Aydın
Turan Aydın
1998 yılından bu yana bilişim hizmetlerinde yer alan yazar Turan Aydın Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema bölümü okudu. Ekonomi ve finans konusunda yaptığı araştırmalar ile tüketiciye bilgi sunmasının yanında kamu kurumlarından aldığı onlarca sertifikaya sahip.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.