İng Bank Taksitli Destek Hesap Para Faizleri Ne Kadar?

İng Bank Taksitli Destek Hesap Para Faizleri Ne Kadar?

Bankaların artı para, ek hesap olarak sundukları hizmetin karşılığı ing bank destek hesap olarak sunulmaktadır. Hesabınıza tanımlanan kredili mevduat hesabı limitler ile belirlenir. Bu limitler dahilinde de kişi isterse taksitli destek hesap parası çekebilir. Bu manada kişinin ödeyeceği masraf ve faizler de önem arz eder. Bu nedenle arayış ne kadar ödeyeceğim olur. İng bank taksitli destek hesap para faizleri konumuzun başlığını oluşturuyor.

Taksitli Nakit Avans Para Faizi Ne kadar?

İng Bank‘ın sunduğu destek hesap avans için 10 bin lira için 12 ay 927 lira taksit ödersiniz. Faiz oranınız % 1,40. Bu nedenle ödeyeceğiniz faiz tutarı da masraflar hariç 1.124 TL. Bankaların parasal olarak sundukları her bankacılık ürünü para faizleri anlamına gelir. Burada alacağınız tutar ve ödeyeceğiniz vadelere göre bir faiz ödemesi yapmanız gerekli. Nitekim bunun yanında vergi ve masraflarda oluyor ki bankadan borç para almadan bir kez daha düşünmek mantıklı bir adım. Ancak en kısa para ihtiyacında bile ing destek hesap elinizin altında olması ayrıcalık olduğunu düşünenlerdenim.

Ani Para İhtiyacı Karşılamanın Yolu Destek Hesap

Parasal ihtiyaçlara çözüm ortağı konumundaki destek hesap sayesinde kredi kartı dahil tüm borçlarınızı ödeme imkanlarına kavuşuyorsunuz.  Burada ister nakit çekin isterseniz dijital yollar sayesinde eft havale yapın, isterseniz fatura ve diğer aidat gibi ödemelerinizi yapın. Bu size kalmış bir durum. Ancak size verilen ödeme planına uyarak hesabınıza düzenli para yatırmanız gerekenler arasında.

Destek hesap tanımlanabilmesi için öncelikli olarak İng Bank şubelerinde vadesiz mevduat hesaplarınız olması gerekiyor. Bu hesaba tanımlanan para ile ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Hesabınıza giren para ile destek hesap limitiniz artış gösteriyor. Harcamalarınız ile azalıyor. Aylık belli dönemlerde de kullanımlarınız için faiz ve masraf ödemesi hesabınıza yansıtılıyor.

Okunmalı : İng Bank e-Turuncu Vadeli Hesap Para Faizleri

İng Bank Destek Hesap Faizi Ne Kadar?

KMH parası yani İng destek hesap limiti kullanımı sonrasında kişinin ne kadar faiz ile para ödeyeceği merak konusu ediliyor. Bu manada aylık kullanımlar sizlere aylık olarak yansırken bu hesap üzerinden taksitli nakit avans hizmeti de alabiliyorsunuz. Bu hizmeti alabilmeniz için İng internet bankacılığı, şube, ing bankamatikleri üzerinden yada ing müşteri hizmetlerinden başvuru yapmanız ve onaylanması gerekir. Onay sonrası ise banka şubesi yada bankamatikten paranızı çekebiliyorsunuz. Ayrıca İng Mobil sayesinde de başvuru yaparak işlemlerinizi tamamlama alternatifiniz bulunuyor. Buradan hesabınızdaki parayı da eft havale yaparak gönderebilir aynı zamanda tüm ödemelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

İng Bank Destek Hesap Açılışında İstenilen Belgeler

Banka şubelerinden maaş alıyor olmanız halinde sizden bir belge istenmeyebiliyor. Ancak maaş almayan kişilerin başvuru yapması ve başvuru yanında gelir belgesini sunması önemli. Bunun yanında kredi alabilme notunuz da yüksek oranda olması gerekiyor ki banka size onay versin. Bunun yanında kimliğinizin de elinizde olması istenilen belgeler için yeterli.

İng Destek hesap taksitli destek hesap olarak kullanılabilen bir ürün. Buradan alabileceğiniz paranın taksitli ödemesi ise 3,6,9 ve 12 ay ile yapılabiliyor. Hesabınızda limitinizin olması halinde bu vadelerde paranızı alabiliyorsunuz. Ayrıca destek hesap dahil olmak üzere diğer öğrenmek istediğiniz bilgileri de ing müşteri hizmetlerinin numarası olan 0 850 222 0 600 aranarak öğrenilebilir.


Turan Aydın
Turan Aydın
1998 yılından bu yana bilişim hizmetlerinde yer alan yazar Turan Aydın Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema bölümü okudu. Ekonomi ve finans konusunda yaptığı araştırmalar ile tüketiciye bilgi sunmasının yanında kamu kurumlarından aldığı onlarca sertifikaya sahip.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.