TikTok uygulaması gençlerin gözdesi

TikTok uygulaması gençlerin gözdesi

TikTok uygulaması son yıllarda hayatımıza giren ve tıpkı Facebook Instagram TwitterL inkedinSpotify gibi sosyal medya platformları içerisinde yer alan fenomen bir uygulamadır. Bu uygulama ile bireyler 15 saniyelik videolar çekerek bu videolarını birleştirip uzun gönderiler elde edebilir 15 saniyelik videolarını paylaşabilir başkalarının videolarını yorum yapabilir hatta canlı yayınlar vesilesiyle büyük bir gelir elde edebilir. TikTok uygulamasına genel anlamda 15 yaş üzeri ve 65 yaş üstü bireyler kullanmaktadır. Yasal olarak 13 yaşından küçük bireylerin TikTok uygulamasına kullanmaları kısıtlanmıştır. Öte yandan yine 18 yaşının altındaki bireylerde ebeveyn onayları neticesinde TikTok uygulaması ile para kazanmaya başlayabilir veya bu uygulamayla çalışmalarını sürdürebilir. TikTok uygulaması da elbette diğer tüm sosyal medya platformları gibi bünyesinde fenomenleri barındırır.

TikTok uygulamasının fenomenlere faydası nedir?

Fenomen kelimesi belirli bir alanda yıldızı parlayan ve bireylerin dikkatini çeken hatırı sayılır bir biçimde toplum üzerinde nüfuz etme imkanı bulunan bireylere denilmektedir. Yani hepimizin bildiği gibi sosyal medyada ne yediğini içtiğini ne giydiğini nereye gittiğini paylaşan ve bu anlamda birçok bireyin dikkatini çekerek alım-satım başta olmak üzere birçok sektörde kişilerin kararlarını etkileyebilme gücüne sahip olan bireylere fenomen denir. Fenomenler yüksek takipçi ve beğeni oranına sahip olan profiller üzerinde etkileşim oranı yüksek olan kişilerdir. Elbette sosyal medya fenomenleri daha doğrusu sosyal medyada fenomen olan hesaplar Sadece bir kişiye ait olabildiği gibi bir kurumu ya da bir olguyu da temsil edebilirler. Örneğin Instagram uygulamasında fenomen olan bir sanatçının yanı sıra aynı zamanda gezi veya kupon paylaşımı gerçekleştiren ve herhangi bir kişinin adı ile anılmayan takipçi sayısı fazla olan fenomen hesaplarda bulunmaktadır. Takipçi ve etkileşim sayısı fazla olan hesapları genel anlamda kurumsal firmalar tercih etmekte onlara sponsor olarak kendi ürün ve hizmetlerinin tanıtılmasını sağlamaktadır. İşte tam da bu noktada fenomen olan hesaplar güçlü ve sağlam paralar kazanmaya başlamaktadır. Sosyal medya platformları üzerinden para kazanan gelir elde eden ve bunları bir iş olarak kabul eden bireylere de yine fenomen adı verilebilir.

Fenomen olmanın yolları nelerdir?

Sosyal medya platformları üzerinde fenomen olmanın en önemli yollarından biri de yüksek bir takipçi ve yüksek bir beğeni sayısına ulaşmaktır. Özellikle de TikTok platformu üzerinden bireylerin fenomen olmaları ve bu anlamda para kazanabilmeleri için profillerinin etkileşim sayısının çok olması gerekir. Elbette TikTok beğeni seçeneğinde bir etkileşim olduğu için bireylerin para kazanma ve büyük şirketlerin sponsorların dikkatini çekme konusunda başarı kazanabilmeleri için TikTok uygulaması üzerinde beğeni satın alma işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekir. Beğeni ve takipçi satın almadan bireylerin profillerini yüksek takipçi beğeni oranlarına çıkarmaları oldukça güçtür ve zaman ister. Dolayısıyla takipçi satın almak için bu anlamda işleri kolaylaştıran hızlandıran bir işlemdir. Fakat bireylerin takipçi satın alırken dikkat etmeleri gereken birçok husus bulunur.

Takipçi ve beğeni satın alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Takipçi ve beğeni satın alırken bireylerin öncelikle güvenilir kuruluşlarla irtibat kurmaya dikkat etmeleri Özen göstermeleri gerekir. Aksi takdirde güvenilir olmayan kuruluşlar bireylerin sosyal medya hesaplarının çalınmasına bilgilerinin sızdırılmasına kart bilgilerinden ekonomik anlamda zarar görebilecekleri işlemlerin yapılmasına neden olabilir. Bu anlamda takipçi ve Tiktokbeğeni satın alma işlemini gerçekleştirirken kurumsal firmalarla iletişim kurmak gerekir. Crovu ülkemizde 6 yıllık tecrübesi ile sosyal medya platformlarına dijital çözümler üreten son derece etkili ve verimli bir kuruluş olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuruluş bünyesinde son derece profesyonel bir ekibe istihdam etmekte Türkiye’de ve dünyada sosyal medya platformlarında yapılan yenilikleri yakından takip etmektedir.CrovuTikTok beğeni satın alma işlemlerinin yanı sıra tüm sosyal medya hesaplarının iş ve işlemlerini de gerçekleştirmeye gayret gösterir. Bu anlamda Dünya üzerinde yapılan yenilikleri takip eder ve trend olan her uygulama için takipçi ve beğeni etkileşim ve izlenme satın alma noktasında kendisini geliştirir.

Crovu ne gibi imkanlar sunar?

Crovu müşterilerine Facebook InstagramTwitterYouTubeTumblr gibi uygulamalar üzerinden takipçi ve beğeni satın alma hizmetleri veren lider bir kuruluştur. Firma ssl güvenlik sertifikasına sahiptir ve müşteri gizliliğini önemseyen ve maksimum seviyede gizlilik olanaklarına dikkat eden bir çalışma prensibi izler. Crovu %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürürken Instagram Facebook TikTok ve YouTube için özellikle güvenli hizmetler sunmaya gayret göstermektedir. Çünkü bu uygulamalar 7’den 70’e dünyanın her yerinde milyarlarca insan tarafından kullanılan uygulamalardır. Fenomen olabilmek ve sosyal medyada TikTok başta olmak üzere birçok uygulama üzerinden gelir elde edebilmek için bireylerin TikTok beğeni ve takipçi elde etmeleri gerekmektedir. Sizlerde maddi kazanç elde etmek profilinizin saygınlığını arttırmak profilin üzerindeki etkileşimleri en üst seviyeye çıkarmak için Crovu’danTikTok beğeniler satın alın ve hesabınızın yıldızını parlatın.


Turan Aydın
Turan Aydın
1998 yılından bu yana bilişim hizmetlerinde yer alan yazar Turan Aydın Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema bölümü okudu. Ekonomi ve finans konusunda yaptığı araştırmalar ile tüketiciye bilgi sunmasının yanında kamu kurumlarından aldığı onlarca sertifikaya sahip.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.